polyester dokum

POLYESTER DÖKÜM polyester döküm mü yaptırmak istiyorsunuz ? Polyester döküm ustası mı arıyorsunuz? Polyester döküm firması yapan bir firmamı arıyorsunuz?

Düşmez Polyester döküm firması olarak, sizlere bu konularda ekonomik fiyatlarımızla profesyonel çözümler sunmaktayız. Polyester dökümü yaptırmak istiyor yada fiyat almak istiyorsanız lütfen firmamızla iletişime geçiniz. İletişime ister mail yoluyla isterseniz de telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Polyester döküm ile ilgili yaptığımız çalışmaları mail yolu ile resimlerini teknik personelden talep edip inceleyebilirsiniz.

 1. polyester kalıbı döküm polyester üretimi polyester döküm aşamaları
 2. polyester beton kaliplari
 3. elyaf polyester uygulaması polyester kalıp uygulama
 4. polyester inşaat kalıpları polyester kalip çalışmaları
 5. polyester panolar polyester dökümü firmaları
 6. polyester kalıp tasarımı polyester kalıp dökme polyester fiber elyaf
 7. polyester dekoratif süs havuzları polyester kule çatısı polyester döküm makinaları
 8. polyester plaka dökümleri polyester döküm model
 9. polyester döküm dekorasyon polyester kalıp malzemeleri
 10. polyester model uçak yapımı polyester üretimleri polyester duvar kalıpları
 11. polyester kalıp imalatı polyesterin zararları
 12. polyester kalıbı nasıl yapılır polyester yedek parça
 13. polyester duvar kaplama polyester imalatçıları
 14. polyester nasıl hazırlanır polyester döküm firmaları
 15. polyester dökümü polyester imalat sıcaklık dayanım
 16. Polyester Model Çıkarımı.

Yukarıda sıralanan Konularla ilgili Fiyat bilgisi için Lütfen firmamız ile iletişe Geçiniz.

POLYESTER VE FİBERGLASS İMALAT- C.T.P. POLYESTER KAPLAMA

UZUN YILLARIN YAŞATTİĞİ TECRÜBESİYLE TÜRKİYE NİN HER YERİNE HİZMET GETİREN FİRMA

DÜŞMEZ POLYESTER /FİBERGLASS UYGULAMALARI

PROFOSYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMOTİV ÜRÜNLER

Otomobil kamyon kaputu, çeşitli spoyler,

otobüs karoser parçaları, traktör aksesuar parçaları

iç dış donanım, demir yolu vagonları,

tır çamurluk basamak kaput ve çeşitli aksesuraları,

özel parça seri üretim ve tamirleri.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: seri üretim olanağı, düşük yatırım, düşük kalıp maliyeti, kolay ve ucuz modelleme seçeneği, yüksek mekanik dayanım, ucuz ve kolay tamir özelliği.

İNŞAAT - YAPI VE MİMARİ UYGULAMALAR

ÜRÜN ÖRNEKLERİ UYGULAMA ALANLARI: Şehiriçi otobüsler, tren tranvay vagonları, tren makinist kabinleri, teleferik vagonları, iç donanım onarma modülleri, toplu konutların yapımı, şehir süslemeleri( heykel saksı çöp bidon ve Konteynırları, elektrik direği, banklar,) masa, sandalye, sehpa, koltuk kütüphane rafları, mutfak dolapları, lavabolar, dekoratif eşyalar, ayna çerçevesi, kamyon kasaları, frigorifik kamyon kasaları, nakliye tankerleri, elektrik panoları, aydınlatma armatürleri, cephe kaplamaları, wc kabinleri, bekçi kabinleri, su depoları, kimyasal madde depoları, soğuk hava depoları, komple banyo ünitesi, ondüle levhalar polyester plakalar, inşaat kalıpları, prekast kalıplar, iş makinalarının koruma kapakları ve çeşitli muhafaza aksesuarları, taş görünümlü yapay duvar plakalar, uçak burun parçası ve iç dekorasyonları, helikopter parçaları, planör gövdesi, deney uçak modelleri maket çalışmaları, özel çok amaçlı kutular, traktör parçaları, vagonların iç döşemeleri, otobüs karasörü parçaları, kapyon kaputları, çeşitli spoyler rüzgarlıklar, özel mimarı projeler, orjinal parlak seri dökümler, reklam totemleri, çeşitli bitkilerin kutu saksıları, fiber saksılar, seçim araç üstü kabinler, ses düzenekleri kabinleri, makine parçaları, çeşitli stantlar. kare saksı, silindirik saksı, dikdörtgen saksı, düz saksılar, dekoratif saksılar yuvarlak saksı.

 

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Darbe dayanımı, yüksek izolasyon değerleri, yüksek mekanik dayanım, onarım kolaylığı, alışılmıştan farklı modern görünüm ve tasarım esnekliği, kolay temizlenebirlik, hafiflik, korozyona dayanım, bakım giderlerinin ortadan kalkması, elektriksel etkilerden korunum elektriği iletmemesi, gerekli yerlerde yerinde kolayca üretim seçeneği, doğa koşullarına dayanımlı olması, düşük yatırım olanağı, seri ve ucuz üretim, tek parça ve karmaşık ürün yapma olanağı, çok sayıda aynı standart ürünün kısa zamanda üretilebilmesi, kolay model değiştirme, tasarımda kolaylık ve esneklik. inşaat ve peysaj sektöründe en çok aranılan konuma gelmiştir.


 

 

 

 

Copyright © 2000 - 2012  DÜŞMEZ POLYESTER , materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMAN GAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Cep: 0507 406 35 32