ARITMA TESIS HAVUZ CTP POLYESTER KAPLAMA

ARITMA TESİS HAVUZ TANK CTP KAPLAMA

ATIK SU ARITMA TESİSLERİ UYGULAMA ALANLARI

PİS SU ARITMA SİSTEMLERİN İZOLASYONU

KİMYASAL ARITMA ZEMİN VE YÜZEYLERİN CTP İZOLASYON & KAPLAMA

BİYOLOJİK VEYA ENDÜSTRİYEL ÜNİTELERİN YÜZEY VE ZEMİN KAPLAMA İŞLERİ

ÖN ÇÖKELTİM HAVUZ CTP İZOLASYONU ATIK SU ARITMA TESİS HAVUZ KAPLAMA

Cam elyaf Polyester Kaplama ve izolasyonları, Yüksek mekanik değerlerine sahip, Cam Elyaf keçe ile taşıyıcı bir matriks Polyester Reçinenin katkısıyla kimyasal reaksiyon sağlanarak elde edilen üstün nitelikli kaplamadır. Atık Su arıtma tesislerinde yine aynı yöntem kullanılmaktadır. Termoset Plastik grubundan meydana gelen Polyester Kimyasallara karşı ve suya dayanım gerektiren yerlerde ve her türlü hava koşulunda dahi özelliğini uzun yıllar sürdürebilen mükemmel izolasyon kaplama şeklidir.

Arıtma tesis zemin, yüzey kaplamasında Ctp Polyester kaplama avantajları

  • Asit ortamında kalan zeminlerde uygun aside dayanıklı reçine seçilip aside dayanıklı kaplama yapılmaktadır.
  • Alev ilerletmeyen alev tutucu polyester reçinesi seçilerek alev, etkenlerden korunabilir kaplama yapılır.
  • Ek yeri olmadan yekpare kaplama yapılmaktadır.
  • Zemine doğrudan nüfus etmektedir.
  • Su ve neme dayanıklı izolasyon yapılmaktadır. kesinlikle su geçirmezdir.( çatı, teras, çatı deresi kanal ve oluklarında su izolasyon u ) olarak ilk sırada tercih edilir.
  • Akışkandır uygulama üzerinde yosunlaşma yada çeşitli bitkiler barındırmaz.
  • İklimsel hava şartlarına %100 dayanımlıdır.
  • Korozyona olumsuz çürümelere dayanıklıdır.
  • Elektrik geçirmez.

POLYESTER VE FİBERGLASS İMALAT- C.T.P. POLYESTER KAPLAMA

UZUN YILLARIN YAŞATTİĞİ TECRÜBESİYLE TÜRKİYE NİN HER YERİNE HİZMET GETİREN FİRMA

DÜŞMEZ POLYESTER /FİBERGLASS UYGULAMALARI

PROFOSYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMOTİV ÜRÜNLER

Otomobil kamyon kaputu, çeşitli spoyler,

otobüs karoser parçaları, traktör aksesuar parçaları

iç dış donanım, demir yolu vagonları,

tır çamurluk basamak kaput ve çeşitli aksesuraları,

özel parça seri üretim ve tamirleri.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: seri üretim olanağı, düşük yatırım, düşük kalıp maliyeti, kolay ve ucuz modelleme seçeneği, yüksek mekanik dayanım, ucuz ve kolay tamir özelliği.

İNŞAAT - YAPI VE MİMARİ UYGULAMALAR

ÜRÜN ÖRNEKLERİ UYGULAMA ALANLARI: Şehiriçi otobüsler, tren tranvay vagonları, tren makinist kabinleri, teleferik vagonları, iç donanım onarma modülleri, toplu konutların yapımı, şehir süslemeleri( heykel saksı çöp bidon ve Konteynırları, elektrik direği, banklar,) masa, sandalye, sehpa, koltuk kütüphane rafları, mutfak dolapları, lavabolar, dekoratif eşyalar, ayna çerçevesi, kamyon kasaları, frigorifik kamyon kasaları, nakliye tankerleri, elektrik panoları, aydınlatma armatürleri, cephe kaplamaları, wc kabinleri, bekçi kabinleri, su depoları, kimyasal madde depoları, soğuk hava depoları, komple banyo ünitesi, ondüle levhalar polyester plakalar, inşaat kalıpları, prekast kalıplar, iş makinalarının koruma kapakları ve çeşitli muhafaza aksesuarları, taş görünümlü yapay duvar plakalar, uçak burun parçası ve iç dekorasyonları, helikopter parçaları, planör gövdesi, deney uçak modelleri maket çalışmaları, özel çok amaçlı kutular, traktör parçaları, vagonların iç döşemeleri, otobüs karasörü parçaları, kapyon kaputları, çeşitli spoyler rüzgarlıklar, özel mimarı projeler, orjinal parlak seri dökümler, reklam totemleri, çeşitli bitkilerin kutu saksıları, fiber saksılar, seçim araç üstü kabinler, ses düzenekleri kabinleri, makine parçaları, çeşitli stantlar. kare saksı, silindirik saksı, dikdörtgen saksı, düz saksılar, dekoratif saksılar yuvarlak saksı.

 

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Darbe dayanımı, yüksek izolasyon değerleri, yüksek mekanik dayanım, onarım kolaylığı, alışılmıştan farklı modern görünüm ve tasarım esnekliği, kolay temizlenebirlik, hafiflik, korozyona dayanım, bakım giderlerinin ortadan kalkması, elektriksel etkilerden korunum elektriği iletmemesi, gerekli yerlerde yerinde kolayca üretim seçeneği, doğa koşullarına dayanımlı olması, düşük yatırım olanağı, seri ve ucuz üretim, tek parça ve karmaşık ürün yapma olanağı, çok sayıda aynı standart ürünün kısa zamanda üretilebilmesi, kolay model değiştirme, tasarımda kolaylık ve esneklik. inşaat ve peysaj sektöründe en çok aranılan konuma gelmiştir.


 

 

 

 

Copyright © 2000 - 2012  DÜŞMEZ POLYESTER , materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMAN GAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Cep: 0507 406 35 32