ASIT ISLEM DEPOLAMA TANK VE KAZAN

ASİT TANK ÇEŞİTLERİ  :

 

  • Sülfürik asit tankı
  • asit taşıma tankı
  • fosforik asit tank
  • nitrik asit tank üretimi
  • hidroklorik asid tank imalatı
  • galvaniz asit tankı
  • asetik asit tankları
  • asit yıkama tankları

 

SÜLFÜRİK ASİT TANKI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER: Asit yoğunluğu üst düzeydedir. güçlü ve kuvvetli mineraldir. Her kontrasyonda çözünebilir.

sülfürik aside dayanımlı hammadde seçimi doğru yapılmalıdır. doğru seçilmemiş hammadde tankın kısa sürede aşınıp sızıntı vermesine sebebiyettir.

uzun ömürlü  sülfat tanklarında dayanıklı zannedilen polietilen tanklarını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Tonajı ne olursa olsun her tonda üretim yapmaktayız.

Ayrıca; mevcut olan  betonarme havuzlar tank ve kazanların ctp polyester kaplama ve izolasyon işlerini yapmaktayız.

ASİT ORTAMLARINA ZEMİNLERİNE VE YÜZEYLERE KAPLAMA YAPTIĞIMIZ ALANLAR: Asit işleyişindeki beton zeminlerde, asit depolama tank ve asit daldırma kazanların kaplanmasında camelyaf takviyeli polyester (ctp) asit ortamlarının kaplanmasında güvenilir kaplama şeklidir.

Kaplama alanındaki Uygulama Yerleri, Asit havuzları tavalar ve asit derelerinin ctp kaplaması

Çeşitli asit tank izolasyonları

Asit Nakit tanklarının kaplaması, her çeşit asit kuyuları izolasyon, asit silo tank kaplaması ayrıca yapımı, asitli tavalar, asit poları, asit dereleri, nötralizasyon asit ortamlarının izolasyon kaplama işleri, asit işleyişindeki boru hatlarının ve tüm diğer asit işleyişindeki ortamların vinilester özellikli aside uzun yıllar dayanıklı kaplamalarını yapmaktayız. püf nokta, asit ortamındaki zemin ve yüzeylerin ne tür asit işleyişi olacağına dair kaplatacağınız zeminin yada yüzeyin asit özelliklerini teknik servisimizdeki kimyager personellerime iletmenizdir. doğru uygulamada doğru özelliğe sahip reçine seçimidir. asit ortamlarındaki izolasyonlarda fiyat teklifi alırken ne tür malzeme (hammadde) kullanılacak, yüklenici firmadan yazılı olarak teknik bilgileri istemeniz ve aldığınız döküman ları iyi araştırmanız, doğruluğunu onaylamanız gerekmektedir.

 

 

POLYESTER VE FİBERGLASS İMALAT- C.T.P. POLYESTER KAPLAMA

UZUN YILLARIN YAŞATTİĞİ TECRÜBESİYLE TÜRKİYE NİN HER YERİNE HİZMET GETİREN FİRMA

DÜŞMEZ POLYESTER /FİBERGLASS UYGULAMALARI

PROFOSYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMOTİV ÜRÜNLER

Otomobil kamyon kaputu, çeşitli spoyler,

otobüs karoser parçaları, traktör aksesuar parçaları

iç dış donanım, demir yolu vagonları,

tır çamurluk basamak kaput ve çeşitli aksesuraları,

özel parça seri üretim ve tamirleri.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: seri üretim olanağı, düşük yatırım, düşük kalıp maliyeti, kolay ve ucuz modelleme seçeneği, yüksek mekanik dayanım, ucuz ve kolay tamir özelliği.

İNŞAAT - YAPI VE MİMARİ UYGULAMALAR

ÜRÜN ÖRNEKLERİ UYGULAMA ALANLARI: Şehiriçi otobüsler, tren tranvay vagonları, tren makinist kabinleri, teleferik vagonları, iç donanım onarma modülleri, toplu konutların yapımı, şehir süslemeleri( heykel saksı çöp bidon ve Konteynırları, elektrik direği, banklar,) masa, sandalye, sehpa, koltuk kütüphane rafları, mutfak dolapları, lavabolar, dekoratif eşyalar, ayna çerçevesi, kamyon kasaları, frigorifik kamyon kasaları, nakliye tankerleri, elektrik panoları, aydınlatma armatürleri, cephe kaplamaları, wc kabinleri, bekçi kabinleri, su depoları, kimyasal madde depoları, soğuk hava depoları, komple banyo ünitesi, ondüle levhalar polyester plakalar, inşaat kalıpları, prekast kalıplar, iş makinalarının koruma kapakları ve çeşitli muhafaza aksesuarları, taş görünümlü yapay duvar plakalar, uçak burun parçası ve iç dekorasyonları, helikopter parçaları, planör gövdesi, deney uçak modelleri maket çalışmaları, özel çok amaçlı kutular, traktör parçaları, vagonların iç döşemeleri, otobüs karasörü parçaları, kapyon kaputları, çeşitli spoyler rüzgarlıklar, özel mimarı projeler, orjinal parlak seri dökümler, reklam totemleri, çeşitli bitkilerin kutu saksıları, fiber saksılar, seçim araç üstü kabinler, ses düzenekleri kabinleri, makine parçaları, çeşitli stantlar. kare saksı, silindirik saksı, dikdörtgen saksı, düz saksılar, dekoratif saksılar yuvarlak saksı.

 

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Darbe dayanımı, yüksek izolasyon değerleri, yüksek mekanik dayanım, onarım kolaylığı, alışılmıştan farklı modern görünüm ve tasarım esnekliği, kolay temizlenebirlik, hafiflik, korozyona dayanım, bakım giderlerinin ortadan kalkması, elektriksel etkilerden korunum elektriği iletmemesi, gerekli yerlerde yerinde kolayca üretim seçeneği, doğa koşullarına dayanımlı olması, düşük yatırım olanağı, seri ve ucuz üretim, tek parça ve karmaşık ürün yapma olanağı, çok sayıda aynı standart ürünün kısa zamanda üretilebilmesi, kolay model değiştirme, tasarımda kolaylık ve esneklik. inşaat ve peysaj sektöründe en çok aranılan konuma gelmiştir.


 

 

 

 

Copyright © 2000 - 2012  DÜŞMEZ POLYESTER , materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

1.Yenisahra Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:39\2 Ataşehir İstanbul

2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMAN GAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Cep: 0507 406 35 32