KIMYASAL ZEMIN CTP POLYESTER KAPLAMA İZOLASYON

Kimyasal madde uygulama ve zemin ctp polyester kaplama izolasyon

Asit ortamındaki metal, beton zeminlerin ctp kaplama izolasyon uygulamasında Genellikle ana malzeme olarak Vinil Ester reçine kullanılmaktadır. Bazı kimyasal dayanım gerektiren uygulama işlerinde isophthalic reçinede tercih edilebilir.

Düşmez polyester & Fiberglass, Ctp polyester kaplama & izolasyon konusunda profesyonel çözüm ortağınızdır.  Uyguladığımız işlerde ve müşterilerimizi ısrarla teşvik ederek ctp polyester kaplamanın önemi ve kalitesini Düşmez polyester olarak bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Yaptığımız internet ortamında gerek Web sayfalarımızda gerekse sosyal medyada bilgilerimizi a'dan z' ye paylaştık; ve paylaşmaktan kesinlikle vazgeçmeyeceğiz.

Çeşitli kaplama alanları vardır. bunların başlıca olanlarını aşşağıdaki yazımızda verdik. Ayrıca Bunların dışında kaplama yada izolasyon işleriniz için teknik kimyager ve personellerimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

UYGULAMA ALANLARINDAN BAZILARI

 • Kimyasal arıtma banyo kaplama
 • kimyasal beton havuz kaplaması
 • eksiz yekpare yağmur oluğu izolasyon ve yerinde montaj
 • Asit yüzeylerin ctp kaplaması
 • Asid eloksal banyo ları kaplama
 • Beton Asit Havuzu izolasyon işleri
 • Betonarme su deposu su yalıtımı
 • boru tamiri ve boru kaplaması
 • Asit beton  kanal izolasyon
 • eloksal banyo kaplama
 • Beton (betonarme) asit havuzu izolasyon
 • Havalandırma kanalı kaplama
 • Kimyasal arıtma banyoları kaplaması
 • Metal ( metalik) su tankı izolasyon
 • sundurma duvar dipi kaplama işleri
 • su soğutma kule kaplama
 • Sac tank kimyasal kaplama ve izolasyon
 • her nevi ahşap üstü izolasyon uygulamaları
 • eloksal banyo ctp izolasyon
 • Çatı, gizli dere, su oluğu kaplama işlemleri
 • Teras, Balkon, su izolasyonu
 • Buhar bacası metalik zemin kaplama

NÖTRALİZASYON HAVUZ, DEPO ZEMIN İZOLASYON CTP KAPLAMA

Diğer izolasyon uygulamalarına göre daha üstün seviyede olan ctp polyester kaplama ve izolasyon, makine ile değil el yordamı (tekniği) ile yapılan izolasyon şeklidir. fiber glass, cam elyaf keçe ile polyester reçinen kimyasal reaksiyon sağlayarak elde edilen çok yüksek mekanik değerlere sahip izolasyon şeklidir. Kimyasallara, asit ortamlarına, suya ve her türlü olumsuz hava şartlarına özelliğini sürdüren mükemmel bir CTP izolasyon kaplama şeklidir.

Nötralizasyon zemin ve yüzeylerin ctp polyester kaplama ve izolasyon aşamaları:

Kaplamaya uygun malzeme seçilmesi, Uygun Polyester reçine seçimi, Uygun Cam elyaf seçilmesi ve Uygun jel kot seçimidir. Ayrıca Uygulamanın cidar, kat kalınlıklarının doğru hesaplanması gerekmektedir.

PETROL STOKLAMA TANK KAZAN YUZEY KAPLAMA ISLERİ

Petrol Stoklama tank ve depoların, ctp polyester kaplama ve izolasyonunu yerinde uzman personellerimizce yapmaktayız.

Petrol rafinelerin ctp kaplaması uygun malzeme ve doğru uygulamadır. Öncesinde gittiğimiz yerlerde epoxy uygulamaları yapıldığını ama bir seneden az sürede deforme ve kavlama yapıldığını gördük tek başına epoksi yeterli değildir.

cam elyaf takviye edilerek yaptığımız Vini Lester kaplama yani ctp polyester kaplama ve izolasyon koruyucu depo görevini görmektedir. deponun içerinde iç depo haznesi olarak düşünebiliriz. hem petrol etkenlerinden metal depoyu muhafaza ediyor ehemde özgür bir kendi başına bir depo halini alıyor.

Uygulama Şekli : Kaplanacak tank zemini (yüzeyi) yağdan ve diğer ayırıcı olumsuz maddelerden temizlenerek kaplaması yapılacak yüzeye ulaşılması gerekmektedir.

Sonrasında uygun reçineyi cam elyaf takviye ederek belirli cidar kalınlığına kadar her katta kurutarak. el yordamı ile kaplaması yapılır. Son olarak boya diye tabir edilen aslında koruyucu tabaka olan en önemli katman zemine sürülerek sonlandırılır.

Ayrıca petrol stoklama tank imalatı firmamız tarafında yapılmaktadır. Petrol stoklama tank projelerinde, yerinde üretim, büyük ebatlarda imalat yapmaktayız.

POLYESTER VE FİBERGLASS İMALAT- C.T.P. POLYESTER KAPLAMA

UZUN YILLARIN YAŞATTİĞİ TECRÜBESİYLE TÜRKİYE NİN HER YERİNE HİZMET GETİREN FİRMA

DÜŞMEZ POLYESTER /FİBERGLASS UYGULAMALARI

PROFOSYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMOTİV ÜRÜNLER

Otomobil kamyon kaputu, çeşitli spoyler,

otobüs karoser parçaları, traktör aksesuar parçaları

iç dış donanım, demir yolu vagonları,

tır çamurluk basamak kaput ve çeşitli aksesuraları,

özel parça seri üretim ve tamirleri.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: seri üretim olanağı, düşük yatırım, düşük kalıp maliyeti, kolay ve ucuz modelleme seçeneği, yüksek mekanik dayanım, ucuz ve kolay tamir özelliği.

İNŞAAT - YAPI VE MİMARİ UYGULAMALAR

ÜRÜN ÖRNEKLERİ UYGULAMA ALANLARI: Şehiriçi otobüsler, tren tranvay vagonları, tren makinist kabinleri, teleferik vagonları, iç donanım onarma modülleri, toplu konutların yapımı, şehir süslemeleri( heykel saksı çöp bidon ve Konteynırları, elektrik direği, banklar,) masa, sandalye, sehpa, koltuk kütüphane rafları, mutfak dolapları, lavabolar, dekoratif eşyalar, ayna çerçevesi, kamyon kasaları, frigorifik kamyon kasaları, nakliye tankerleri, elektrik panoları, aydınlatma armatürleri, cephe kaplamaları, wc kabinleri, bekçi kabinleri, su depoları, kimyasal madde depoları, soğuk hava depoları, komple banyo ünitesi, ondüle levhalar polyester plakalar, inşaat kalıpları, prekast kalıplar, iş makinalarının koruma kapakları ve çeşitli muhafaza aksesuarları, taş görünümlü yapay duvar plakalar, uçak burun parçası ve iç dekorasyonları, helikopter parçaları, planör gövdesi, deney uçak modelleri maket çalışmaları, özel çok amaçlı kutular, traktör parçaları, vagonların iç döşemeleri, otobüs karasörü parçaları, kapyon kaputları, çeşitli spoyler rüzgarlıklar, özel mimarı projeler, orjinal parlak seri dökümler, reklam totemleri, çeşitli bitkilerin kutu saksıları, fiber saksılar, seçim araç üstü kabinler, ses düzenekleri kabinleri, makine parçaları, çeşitli stantlar. kare saksı, silindirik saksı, dikdörtgen saksı, düz saksılar, dekoratif saksılar yuvarlak saksı.

 

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Darbe dayanımı, yüksek izolasyon değerleri, yüksek mekanik dayanım, onarım kolaylığı, alışılmıştan farklı modern görünüm ve tasarım esnekliği, kolay temizlenebirlik, hafiflik, korozyona dayanım, bakım giderlerinin ortadan kalkması, elektriksel etkilerden korunum elektriği iletmemesi, gerekli yerlerde yerinde kolayca üretim seçeneği, doğa koşullarına dayanımlı olması, düşük yatırım olanağı, seri ve ucuz üretim, tek parça ve karmaşık ürün yapma olanağı, çok sayıda aynı standart ürünün kısa zamanda üretilebilmesi, kolay model değiştirme, tasarımda kolaylık ve esneklik. inşaat ve peysaj sektöründe en çok aranılan konuma gelmiştir.


 

 

 

 

Copyright © 2000 - 2012  DÜŞMEZ POLYESTER , materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMAN GAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Cep: 0507 406 35 32