KLORLAMA HIDROKLORIK TANK VE KAZAN CTP KAPLAMA

KLORLAMA HIDROKLORIK TANK VE KAZAN CTP KAPLAMA

Ctp kaplama, klorlama havuz ve tanklar da kaplatıldığı zaman, depo içerisine gömülmüş bir iç hazne görevini görür. Giydirilen ctp yüzey kaplama, iç haznesi ile cam elyaf takviye edilerek bağlayıcı yüksek tabakalar meydana gelir.

Yüksek izolasyon değerleri ile her türlü kimyasal, sıvı ve olumsuz etkenlere dayanımı olan ctp Kaplama, kusursuz kaplama şekli ile ihtiyaç ötesinde bir kaplama yöntemidir.

Projeye ve konuma göre yer altında veya yer üstünde kalan kısımların, olumsuz etkenlerden, su ve nemin açtığı negatif etkenlerden korunması gerekmektedir.

Lakin; su yalıtım işi önemsenmemektedir. Sonrasında ise Telafisi Yüksek maliyet ve çok yüksek harcamalara izin vermektedir.

Klorlama asit işlem havuz ve tankların, iyi yapılmamış, sağlıksız uygulamalar, ekli sistem, sürme tipi izolasyon şekilleri tank ve havuzlarda olumsuzluklar doğurmaktadır.

Ctp Polyester kaplama ve izolasyon, Klorlama tank ve havuzlarda sürekliliğin en yüksek maksimum düzeyde, çok uzun yıllar işleyiş verimi alınabilmesi için, kaplama, izolasyonları için ihtiyaçlarınızın arasındadır.

Klorlama ve hidroklorik havuz, kazan veya tank ctp kaplama işlerinde iki tür malzeme daha uygun görülür. Vinilester ve isophthalic malzemelerdir. Cam elyaf bu malzemelerinin vazgeçilmez iskelet takviye parçasıdır. Devamında bu ana unsur malzemeleri destekleyici ve reaksiyona geçmesini sağlayacak yardımcı malzemelerdir.

Ctp polyester kaplama, işlekleriniz için, İşinin uzmanı, tecrübeli firmalar seçmeyi unutmayınız. Alanında bilgi destek verici firmamızı arayıp, ayrıca fiyat teklif talebinde bulunabilirsiniz.

HIDROKLORIK TANK, KAZAN, DEPO ASIT DAYANIMLI KAPLAMA

Ctp polyesterin uygulama alanlarından biriside kimyasal hidroklorik tank ve havuzlarınızı içinde çözüm getirmektedir. profesyonel personellerimiz ve uzman kadromuzla sınırsız çözümler sunmaktayız.

Asit tanklarında en önemli unsur, depolaması yapılacak asidin saflık ve sıcaklık değerleridir. Uygun ham madde seçimi asit değerlerine göre yapılır. Hidroklorik tanklarda ve diğer asit depolarda 1995 den bu yana uygulamasını yapıp hizmet vermekteyiz. Çeşitli asit tank ve deparınızı uygun ham madde seçimi yaparak, asit ve diğer kimyasallarınızı uzun yıllar güvenle depolayabilirsiniz.

POLYESTER VE FİBERGLASS İMALAT- C.T.P. POLYESTER KAPLAMA

UZUN YILLARIN YAŞATTİĞİ TECRÜBESİYLE TÜRKİYE NİN HER YERİNE HİZMET GETİREN FİRMA

DÜŞMEZ POLYESTER /FİBERGLASS UYGULAMALARI

PROFOSYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMOTİV ÜRÜNLER

Otomobil kamyon kaputu, çeşitli spoyler,

otobüs karoser parçaları, traktör aksesuar parçaları

iç dış donanım, demir yolu vagonları,

tır çamurluk basamak kaput ve çeşitli aksesuraları,

özel parça seri üretim ve tamirleri.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: seri üretim olanağı, düşük yatırım, düşük kalıp maliyeti, kolay ve ucuz modelleme seçeneği, yüksek mekanik dayanım, ucuz ve kolay tamir özelliği.

İNŞAAT - YAPI VE MİMARİ UYGULAMALAR

ÜRÜN ÖRNEKLERİ UYGULAMA ALANLARI: Şehiriçi otobüsler, tren tranvay vagonları, tren makinist kabinleri, teleferik vagonları, iç donanım onarma modülleri, toplu konutların yapımı, şehir süslemeleri( heykel saksı çöp bidon ve Konteynırları, elektrik direği, banklar,) masa, sandalye, sehpa, koltuk kütüphane rafları, mutfak dolapları, lavabolar, dekoratif eşyalar, ayna çerçevesi, kamyon kasaları, frigorifik kamyon kasaları, nakliye tankerleri, elektrik panoları, aydınlatma armatürleri, cephe kaplamaları, wc kabinleri, bekçi kabinleri, su depoları, kimyasal madde depoları, soğuk hava depoları, komple banyo ünitesi, ondüle levhalar polyester plakalar, inşaat kalıpları, prekast kalıplar, iş makinalarının koruma kapakları ve çeşitli muhafaza aksesuarları, taş görünümlü yapay duvar plakalar, uçak burun parçası ve iç dekorasyonları, helikopter parçaları, planör gövdesi, deney uçak modelleri maket çalışmaları, özel çok amaçlı kutular, traktör parçaları, vagonların iç döşemeleri, otobüs karasörü parçaları, kapyon kaputları, çeşitli spoyler rüzgarlıklar, özel mimarı projeler, orjinal parlak seri dökümler, reklam totemleri, çeşitli bitkilerin kutu saksıları, fiber saksılar, seçim araç üstü kabinler, ses düzenekleri kabinleri, makine parçaları, çeşitli stantlar. kare saksı, silindirik saksı, dikdörtgen saksı, düz saksılar, dekoratif saksılar yuvarlak saksı.

 

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Darbe dayanımı, yüksek izolasyon değerleri, yüksek mekanik dayanım, onarım kolaylığı, alışılmıştan farklı modern görünüm ve tasarım esnekliği, kolay temizlenebirlik, hafiflik, korozyona dayanım, bakım giderlerinin ortadan kalkması, elektriksel etkilerden korunum elektriği iletmemesi, gerekli yerlerde yerinde kolayca üretim seçeneği, doğa koşullarına dayanımlı olması, düşük yatırım olanağı, seri ve ucuz üretim, tek parça ve karmaşık ürün yapma olanağı, çok sayıda aynı standart ürünün kısa zamanda üretilebilmesi, kolay model değiştirme, tasarımda kolaylık ve esneklik. inşaat ve peysaj sektöründe en çok aranılan konuma gelmiştir.


 

 

 

 

Copyright © 2000 - 2012  DÜŞMEZ POLYESTER , materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMAN GAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Cep: 0507 406 35 32