ASIT ISLEM TANK, HAVUZ, KAZAN DEPO CTP POLYESTER KAPLAMA VE IZOLASYON HIZMETLERIMIZ

Cam Elyaf Takviyeli Polyester? (Ctp), Zemin ve yüzey kaplaması olarak Kullanılmaktadır. Korozyon koruyucu tabakası ve mekanik mukavemeti çok güçlüdür.

Kimyasal asit işlem tesislerinizdeki tüm işlem havuzlarını, asit kazan, asit depo, eloksal kazan, asit Daldırma Üniteleri ve diğer asit işlem zemin ve yüzeylerinin ctp kaplama işlerini yüksek ısıya ve en önemlisi yüksek kimyasallara dayanıklı uzun yıllar koruyucu olarak kaplamalarını yapmaktayız.

Alanında İzolasyon Olarak Nitelendirilen diğer izolasyon ve kaplamalar olarak gösterilen kısa süreli çözüm değil, uzun vadeli verim sağlayan asit işleyişindeki hatların ctp polyester kaplama uygun malzeme (ana hammadde) ve uzman firma (şirket) tarafından yapıldığında yekpare uygulama yöntemi ile uzun yıllar sağlıklı dayanım gösteren sağlıklı ve sağlam kaplama şeklidir.

Asit İşlem ve ortamlarında kaplama yaptığımız bazı alanlar:

  • Asit kazanı, asit tankı
  • Kimyasal asit işleminde zemin izolasyonu
  • alüminyum sülfat tank izolasyonu
  • klorlama tankı kaplama
  • arıtma tesislerindeki tüm havuz ve depo ünitelerinin izolasyon işleri
  • nötralizasyon havuz Vinil ester kaplama
  • Asit işleyişindeki boru hat kaplamaları
  • Sıcak su Borusu yalıtım ve izolasyon
  • petrol ve stoklama tank kaplama
  • sülfirik ve kromik dayanımlı kaplama işleri.

POLYESTER VE FİBERGLASS İMALAT- C.T.P. POLYESTER KAPLAMA

UZUN YILLARIN YAŞATTİĞİ TECRÜBESİYLE TÜRKİYE NİN HER YERİNE HİZMET GETİREN FİRMA

DÜŞMEZ POLYESTER /FİBERGLASS UYGULAMALARI

PROFOSYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMOTİV ÜRÜNLER

Otomobil kamyon kaputu, çeşitli spoyler,

otobüs karoser parçaları, traktör aksesuar parçaları

iç dış donanım, demir yolu vagonları,

tır çamurluk basamak kaput ve çeşitli aksesuraları,

özel parça seri üretim ve tamirleri.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: seri üretim olanağı, düşük yatırım, düşük kalıp maliyeti, kolay ve ucuz modelleme seçeneği, yüksek mekanik dayanım, ucuz ve kolay tamir özelliği.

İNŞAAT - YAPI VE MİMARİ UYGULAMALAR

ÜRÜN ÖRNEKLERİ UYGULAMA ALANLARI: Şehiriçi otobüsler, tren tranvay vagonları, tren makinist kabinleri, teleferik vagonları, iç donanım onarma modülleri, toplu konutların yapımı, şehir süslemeleri( heykel saksı çöp bidon ve Konteynırları, elektrik direği, banklar,) masa, sandalye, sehpa, koltuk kütüphane rafları, mutfak dolapları, lavabolar, dekoratif eşyalar, ayna çerçevesi, kamyon kasaları, frigorifik kamyon kasaları, nakliye tankerleri, elektrik panoları, aydınlatma armatürleri, cephe kaplamaları, wc kabinleri, bekçi kabinleri, su depoları, kimyasal madde depoları, soğuk hava depoları, komple banyo ünitesi, ondüle levhalar polyester plakalar, inşaat kalıpları, prekast kalıplar, iş makinalarının koruma kapakları ve çeşitli muhafaza aksesuarları, taş görünümlü yapay duvar plakalar, uçak burun parçası ve iç dekorasyonları, helikopter parçaları, planör gövdesi, deney uçak modelleri maket çalışmaları, özel çok amaçlı kutular, traktör parçaları, vagonların iç döşemeleri, otobüs karasörü parçaları, kapyon kaputları, çeşitli spoyler rüzgarlıklar, özel mimarı projeler, orjinal parlak seri dökümler, reklam totemleri, çeşitli bitkilerin kutu saksıları, fiber saksılar, seçim araç üstü kabinler, ses düzenekleri kabinleri, makine parçaları, çeşitli stantlar. kare saksı, silindirik saksı, dikdörtgen saksı, düz saksılar, dekoratif saksılar yuvarlak saksı.

 

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Darbe dayanımı, yüksek izolasyon değerleri, yüksek mekanik dayanım, onarım kolaylığı, alışılmıştan farklı modern görünüm ve tasarım esnekliği, kolay temizlenebirlik, hafiflik, korozyona dayanım, bakım giderlerinin ortadan kalkması, elektriksel etkilerden korunum elektriği iletmemesi, gerekli yerlerde yerinde kolayca üretim seçeneği, doğa koşullarına dayanımlı olması, düşük yatırım olanağı, seri ve ucuz üretim, tek parça ve karmaşık ürün yapma olanağı, çok sayıda aynı standart ürünün kısa zamanda üretilebilmesi, kolay model değiştirme, tasarımda kolaylık ve esneklik. inşaat ve peysaj sektöründe en çok aranılan konuma gelmiştir.


 

 

 

 

Copyright © 2000 - 2012  DÜŞMEZ POLYESTER , materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMAN GAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Cep: 0507 406 35 32