ASIT HAVUZU CTP IZOLASYON KAPLAMA

Asit Havuz Ctp Kaplaması, Asit tank daldırma kazanları kaplama

Alüminyum Sülfat havuz ctp izolasyon ve kaplama

kostik havuz iç kaplama işlemi, konteynır havuz kaplamaları

karo, fayans havuz zeminlerin cam elyaf kaplaması, Islak zemin su yalıtımı,

Yüzme havuzu sızdırmazlık uygulamaları

şelale ve süs havuzlarının su izolasyonları,

Balık Havuzlarının Kaplanma işleri Ayrıca Balık tank ve havuz imalatları

toprak altı su izolasyon kaplama.

ASİT HAVUZU CTP POLYESTER KAPLAMA İZOLASYON

Ctp İzolasyon Kaplama Avantajları: İzolasyonda Yüksek Mukavemet. Hafif Olmasına Rağmen Mekanik Dayanım. Elektrik İletmemesi. Korozyona Dirençli Olması. Asitli Ortamlara Yüksek ve Uzun Yıllar Direnç Sağlaması. Beton, Ahşap Ve Metal Zeminlerde Uygulanabilir Olması. Yeniden Modifiye, Tamir Özelliği.

Asit işleyişindeki betonarme havuzlarda, asit depolama tank ve daldırma kazanlarında, asitlenme, aside dayanım istenilen yerlerde CTP POLYESTER KAPLAMA İZOLASYON güvenle kullanılmaktadır. Bisphenol özellikteki reçine ve polyesterin, cam elyaf birleşimi ile elde edilen kat kalınlıkları sayesinde meydana getirilen manuel sistemli CTP kaplama, birçok kimyasal izolasyonlar ve sızdırmalara karşı, kesin çözüm sunmaktadır. Cam elyaf ve reçinelerin polimerizasyon süreçlerinin tamamlanmasıyla uygulama bölgesinde asitlere karşı yüksek dayanımlı tabaka oluşturulmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı Bisfenol esaslı polyester , vinilester reçineler, kimya endüstrisinde yüksek sıcaklığa ve kimyasal maddelere dayanım gerektiren yerlerde güvenle kullanılmaktadır. Kimyasal madde tank ve boruları, asit depoları, asit havuz ve asit kazanları, asitli ortam uygulamaları, elektroliz kapları ve korozyona karşı kaplama en yaygın olarak kullanım alanları arasındadır.

asit havuzu, asit kazanı ,asit tankı ctp kaplama, ctp kaplama ,ctp izolasyon
Bisphenol reçineler, dolgu veya cam elyaf ile takviye edilerek kullanıldığında, kimyasal maddelerden etkilenmesini engellemek ve mukavemet arttırılması için yüzey bisfenolik jel kot ile kaplanmaktadır.


POLYESTER VE FİBERGLASS İMALAT- C.T.P. POLYESTER KAPLAMA

UZUN YILLARIN YAŞATTİĞİ TECRÜBESİYLE TÜRKİYE NİN HER YERİNE HİZMET GETİREN FİRMA

DÜŞMEZ POLYESTER /FİBERGLASS UYGULAMALARI

PROFOSYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

OTOMOTİV ÜRÜNLER

Otomobil kamyon kaputu, çeşitli spoyler,

otobüs karoser parçaları, traktör aksesuar parçaları

iç dış donanım, demir yolu vagonları,

tır çamurluk basamak kaput ve çeşitli aksesuraları,

özel parça seri üretim ve tamirleri.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: seri üretim olanağı, düşük yatırım, düşük kalıp maliyeti, kolay ve ucuz modelleme seçeneği, yüksek mekanik dayanım, ucuz ve kolay tamir özelliği.

İNŞAAT - YAPI VE MİMARİ UYGULAMALAR

ÜRÜN ÖRNEKLERİ UYGULAMA ALANLARI: Şehiriçi otobüsler, tren tranvay vagonları, tren makinist kabinleri, teleferik vagonları, iç donanım onarma modülleri, toplu konutların yapımı, şehir süslemeleri( heykel saksı çöp bidon ve Konteynırları, elektrik direği, banklar,) masa, sandalye, sehpa, koltuk kütüphane rafları, mutfak dolapları, lavabolar, dekoratif eşyalar, ayna çerçevesi, kamyon kasaları, frigorifik kamyon kasaları, nakliye tankerleri, elektrik panoları, aydınlatma armatürleri, cephe kaplamaları, wc kabinleri, bekçi kabinleri, su depoları, kimyasal madde depoları, soğuk hava depoları, komple banyo ünitesi, ondüle levhalar polyester plakalar, inşaat kalıpları, prekast kalıplar, iş makinalarının koruma kapakları ve çeşitli muhafaza aksesuarları, taş görünümlü yapay duvar plakalar, uçak burun parçası ve iç dekorasyonları, helikopter parçaları, planör gövdesi, deney uçak modelleri maket çalışmaları, özel çok amaçlı kutular, traktör parçaları, vagonların iç döşemeleri, otobüs karasörü parçaları, kapyon kaputları, çeşitli spoyler rüzgarlıklar, özel mimarı projeler, orjinal parlak seri dökümler, reklam totemleri, çeşitli bitkilerin kutu saksıları, fiber saksılar, seçim araç üstü kabinler, ses düzenekleri kabinleri, makine parçaları, çeşitli stantlar. kare saksı, silindirik saksı, dikdörtgen saksı, düz saksılar, dekoratif saksılar yuvarlak saksı.

 

SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Darbe dayanımı, yüksek izolasyon değerleri, yüksek mekanik dayanım, onarım kolaylığı, alışılmıştan farklı modern görünüm ve tasarım esnekliği, kolay temizlenebirlik, hafiflik, korozyona dayanım, bakım giderlerinin ortadan kalkması, elektriksel etkilerden korunum elektriği iletmemesi, gerekli yerlerde yerinde kolayca üretim seçeneği, doğa koşullarına dayanımlı olması, düşük yatırım olanağı, seri ve ucuz üretim, tek parça ve karmaşık ürün yapma olanağı, çok sayıda aynı standart ürünün kısa zamanda üretilebilmesi, kolay model değiştirme, tasarımda kolaylık ve esneklik. inşaat ve peysaj sektöründe en çok aranılan konuma gelmiştir.


 

 

 

 

Copyright © 2000 - 2012  DÜŞMEZ POLYESTER , materyallerin izinsiz kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM OSMAN GAZİ CADDESİ NO:16 MERKEZ-TOKAT

info@dusmezpolyester.com

İzolasyon, kaplama, yalıtım, kalıp, üretim, imalat

Cep: 0507 406 35 32